Hotel Orion Praha

Hotelu Orion Praha 11 Hotelu Orion Praha 12 Hotelu Orion Praha 13 Hotelu Orion Praha 14 Hotelu Orion Praha 15 Hotelu Orion Praha 16 Hotelu Orion Praha 17 Hotelu Orion Praha 18 Hotelu Orion Praha 19 Hotelu Orion Praha 20 Hotelu Orion Praha 21 Hotelu Orion Praha 22

.Hotel ORION je ideálně umístěný ve velmi klidné, krásné a prestižní části Prahy, Královských Vinohradech. Všech 26 prostorných a moderně vybavených pokojů a apartmánů, pravá finská sauna a nadstandardní služby hotelu čekají na Vaši návštěvu.


Hotel Orion disponuje 26 prostornými a moderně vybavenými apartmány. Struktura pokojů a apartmánů: 13x dvoulůžkových pokojů (ložnice, kuchyně, koupelna - max. pro 2 osoby), 11x apartmánů (ložnice, obývací pokoj, kuchyně, koupelna - max. pro 4 osoby), 2x rodinné apartmány (dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyně, koupelna - max. pro 6 osob)


Všechny pokoje a apartmány v Hotelu Orion jsou vybaveny: SAT TV, trezorem, vysoušečem vlasů, toaletními potřebami, přímou telefonní linkou, koupelnou s vanou/sprchou/ WC, protipožárním systémem, plně vybavenou kuchyňkou s lednicí, vybavení na přípravu čaje a kávy. K dispozici jsou také pokoje pro nekuřáky a alergiky. Domácí zvířata dle domluvy.


Hotel Orion nabízí plně vybavený salónek s kapacitou až 25 míst při školním uspořádání. Tato místnost je k dispozici od 11:00 hodin každý den a je umístěna v suterénu budovy. Naši recepční jsou připraveni splnit veškeré Vaše požadavky a spolu s celým týmem pracovníků hotelu Vám zaručí a poskytnou ty nejkvalitnější služby.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-orion@toprague.cz
Adresa: Americká 9 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Orion Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Orion Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist